| GoguStrigoi a întrebat:

Sall! Cum fac un website/site? In afara de websiturile "Weebly","Piczo","Webs", NU prin html...etc Funda si Vot!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dacă vrei gratis, faci aşa :
1.Îţi faci adresă de gmail la Google
2.Cu adresa de gmail îţi faci cont pe Google
3.Intri pe blogger.com şi, pe baza contului Google, îţi faci un website, numai în trei paşi. Explicaţiile sunt în româneşte, e f.f. simplu.
Sfat: gândeşte-te întâi bine la numele pe care vrei să-l pui website-ului, la structura lui, etc. Mai uită-te şi la altele care au în denumire "blogspot.com". În timp ce faci site-ul, nu te grăbi, gândeşte-te bine la fiecare alegere.
Dacă vrei să fii proprietar, trebuie să plăteşti, scrie-mi un mesaj şi te învăţ ce ai de făcut. Plăteşti cam 4-500 lei în primul an, apoi cam 150 lei pe an, depinde de firmă şi de ce servicii alegi.
Te invit pe website-ul meu http://lecturirecenzate.ro/

| Barney a răspuns:

Daca vrei site-uri profesioniste :

1. Inveti HTML, CSS, PHP si MySQL si iti faci tu unul
2. Cu vreo 300 euro iti cumperi un site

| livefast a răspuns:

Sincer nu stiu cum...dar stiu SIGUR ca trebuie sa dai baniwinking