| BestOfTheBest a întrebat:

Unde imi pot face un site? fara piczo/weebly/ucoz/webs/webgarden...

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Vrei gratis? Gratis v fi mereu subdomeniu (.ucoz.com, .wordpress.com, .freehostia.com, etc), si eventual va avea si publicitate.
Daca esti dispus sa investesti te costa 10E domeniul international pe an sau 30 domeniul.ro pe viata, la care adaugi sub 20 lei lunar pentru hosting (si mai ieftin daca n'ai pretentii).
Situl il faci de la zero daca te pricepi sau apelezi la joomla, woprdpress, sau alte platforme si-l ai gata facut.
Bafta

1 răspuns:
| Lipsa47 a răspuns:

Wix
cabanova
wordpress