| Hooligan a întrebat:

Sall!
Cum pot face sa treaca timpul mai repede?(un hobby daca se poate)
Ce-mi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculte muzica,citeste o revista,joacate cu animalele tale de casa(daca ai), deseneaza(eu desenez haine si graffiti si trece timpul mai repede), uitate la un film cu niste prieteni...cam atat. Funda?

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ai putea juca si tu un MMOPRG.
Alege unul care iti place de aici: http://mmohut.com/gamelist

mira
| mira a răspuns:

Omenirea este ingrijorata ca timpul trece prea repede. Exista si o perceptie subiectiva a trecerii timpului:cand o activitate ne fascineaza, timpul trece prea repede; cand suntem inactivi sau in asteptarea unui eveniment dorit, atunci trece prea incet.

| RфZaημtzα a răspuns:

Plimbatul cu rolele e cel mai frumos, cred eu sau cu bicicleta, fa-ti hobby din asta.

| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.happy
Eu cand nu am ce face si ma plictisesc ori citesc o carte interesanta...sau...dansez pana cad jos.happy
Poti asculta muzica, sa cauti un joc, sa citesti, sa incerci sa faci scheme de breakdance.Etc.happy

| vladusx a răspuns:

Iesi cu prietenii in oras, cu bitza afara, sau te apuci de un joc pe pc ( 4story, metin2, wow(world of warcraft), airrivals) sau asculti muzica si cetuiesti pe messbig grin

| LyaLiana a răspuns:

Pai daca iti gasesti ceva sa faci si care iti place poti face sa treaca timpul mai repede...
ex de ce poti face: poti sa te joci pe pc, sa vb pe mess, sa iesi cu prietenii etc si o sa vezi ca o sa treaca timpul mai repedewinking

| emonika98 a răspuns:

Soluti pentru plictiseala:
-joaca-te pe PC
-vezi un film la TV sau pe DVD
-mergi la prieteni si va jucati sau ei sa vina la tine
-gateste
-asculta muzica
-danseaza in oglinga; canta
Si in cel mai rau caz ajungi sa-ti faci temele!

| anuca22 a răspuns:

Pai daca iti plac animalutele mici si funny ia-ti un hamster sau un porcusor de guinea sunt ieftini si usor de ingrijit! o sa-ti placa!

| ammyamy a răspuns:

Asculta muzica si distreazate si o sa vezi ce repede trece timpultonguebig grin