| νєησм a întrebat:

Sall de unde pot downloada CandyLongju? e un fel de metin2 dar nu stiu de unde sa-l iau am cont dar n-am jocu dati-mi si mie un site de unde il pot downloada funda!

23 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Register: http://candylongju.net/reg.php
Download: megaupload.com 547HP5LE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.candylongju.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru amatorii si pasionatii de candylongju am bagat un hack micut(e fain pentru. distractie)care face jocul mai incitant si mai rapid(nu garantez ca merge si pentru celelalte servere de metin, este posibil, dar acesta este creat special pentru candylongju) HAVE FUN SI SUCCES

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Candylongju.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall stiu baga id meu la tine lista vladutz_dragonul1998

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ami bag picioru an condy logoju nimic nu merge

| Raulikaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici la mine dati-mi si mie clientu 5.1 va rog id meu balaceanraul@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.megaupload.com/?d=K0QAO1MV

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde facem si noi rost de hack]

| Raulikaaa a răspuns:

Bai eu chiar acum descarc metinul si imi merge geox nu sti sa cauti tongue

| Raulikaaa a răspuns:

Care imi face si mie un cont va rog ca eu nu pot intra pe site va rog contactati-ma la balaceanraul@yahoo.com!

| fane99 a răspuns:

Candylongju s-a inchis

| jojo9 a răspuns:

Phoi. scrii pe google: the pirat bay si dovvnloadezi de acolo ce vreiwinking

| peonyx a răspuns:

De ici http://www.megaupload.com/? d=FEP721X5

| JoiNtYx a răspuns:

Scrie asa pe google candylongju.net si iti va da site

| catalin_1329 a răspuns:

WwwCandyLongju.net intra pe aasta mane cai bun l-am luat si eu si dai la megaupload sau daca nu http://www.megaupload.com/? d=HC08SAJD asta plz fundita

| catalin_1329 a răspuns:

Http://www.megaupload.com/? d=HC08SAJD de aici ia-l funda plz

| csm1996 a răspuns:

Intra pe candylongju.net