| MiSsDaRkY a întrebat:

Am avut un cont pe Metin2 CandyLongju dar nu mai stiu parola. Nu stiti cum o pot recupera sau macar sa-mi dati un cont sa fie fara itm sau cu cum vreti voi plsbig grin MERCI!

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Buna! Poti sa recuperezi parola aici ---> http://www.candylongju.net/? pagina=recupera_password

Scri doar Numele Contului Tau in casuta " Nome Account:" si emailu-l " EMail:", apoi ei iti trimit parola prin email!
Sper ca te-am ajutat o zi buna!^^

1 răspuns:
| AsMuTT a răspuns:

Salut metin2 Candy Longju este in renovare asa se zice si eu joc si am lv 150 maxim si sunt pe lolul 4 ma cheama TRON si nu stiu daca mai va deschide metinu crying