| SnykeAlex a întrebat:

Sall! Deci fiti atenti! Am o combina veche, putere de 40 W din care as vrea sa fac un subwoofer din pal pentru TV(incorporata cu boxe de sonor). Dar vreau sa bag in Subwoofer si partile principale din combina.Nu stiu exact ce sa iau si ce sa nu iau.Ma ajutati?

3 răspunsuri:
| FarrellBull a răspuns:

Salut
ia doar piesa pentru amplificator, restul ce tine de citirea cd-urilor/casetelor elimina. lasa doar placuta de amplificare si butoanele necesare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge, sunt prea multe componente, etajul audio final nu merge fara restul alimentarii de curent si audio semnal fara restul placii.
Depinde totusi ce combina ai, oricum la puterea de care vorbesti, sunt toate sansele ca etajul audio de amplificare sa fie pe placa incorporat, iti ramane doar s-o folosesti asa cum este.

| SnykeAlex explică (pentru anonim_4396):

Prea tarziu! Este demontata dar voi reusi pana la urma