| DoDo a întrebat:

Sall`! Intrebarea mea este:As dori sa adopt un catel de rasa mica de preferat Bichon Maltese Baiat pui in bucuresti sector 3-4 nu prea sump. Unde pot gasi?
P. S.:lasati-mi aici linkul si... Dar sa fie in anul acesta adoptia...

1 răspuns:
| Șttefania a răspuns:

O sa iti zic sincer!
Nu cred ca o sa gasesti un bichon. Si mai esti si pretentios/a sa fie Maltese si baiat si pui.
Nu o lua in nume de rau dar nimeni nu ar fi atat de prost sa dea spre adoptie un Bichon Maltese baiat.
Tu l'ai da spre adoptie daca l-ai cumpara cu 200 de euro? Daca ar fi si pui l'ai vinde din nou.
Scz ca am fost asa directa.
http://www.adoptiicaini.ro/ aici gasesti multi catei si sunt si din anul asta.