| konon a întrebat:

Sall lume. Cainele meu de 3 luni rasa amstaff nu vrea sa manance nimic in afara de csrne si nu am mereu de unde sa ii dau... ce credeti ca trebui sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| AngelWhatt a răspuns:

Mofturosu` si al meu e la fel, nici eu nu am mereu sa ii dau carne asa ca ii mai bag paine in supa sau in ceva intr-o tocanita chiar daca nu mananca altceva nu arelaughing
Lasa` ca daca nu o sa manance din prima de foame o sa manancewinking chiar daca nu prea iti place, altfel nu ai cum sa-l convingi.

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Sa ii cumperi cereale cu vitamine ( pentru ai deschide apetitul ), si sa ii dai 1 saptamana numai cereale.

| doglover23 a răspuns:

Depinde, daca asa l-ai obisnuit e greseala ta. Daca asa s-a obisnuit el incearca sa-l pacalesti: pune-i putina carne si restul branza, sau altceva. Succes!