| roxy585 a întrebat:

Sall! Stiti cam cat costa o chitara? Dar lectia?

Răspuns Câştigător
| Nae_Valy_1995 a răspuns:

Clasica-300-400 lei si electrica-600 lei. Lectia costa in jur de 100-150 lei pe luna.Eu am si electrica si clasica si am facut si cursuri de chitara.
Funda?

5 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

O chitara pana in 400 lei depinde ce chiatara un clasica e 150-100 depinde de unde o iei de care este si lectia tot asa depinde cu cine faci lectiiwinking Succes daca vrei sa te apuciwinking

| HDSeer a răspuns:

Dela 50 pana la 100 de euro.
Lectii nu stiu.Depinde.

| AsandeiMariaAlexandra a răspuns:

O chitara cam 250 lei si lectia 50 lei

| AsandeiMariaAlexandra a răspuns (pentru Nae_Valy_1995):

Nu ai dreptate o chitara costa 250( rock. clasica, sau normala) lectile costa 50 lei! iti spun din experienta

| Nae_Valy_1995 a răspuns (pentru AsandeiMariaAlexandra):

O chitara clasica este 300 de lei.Eu asa am luat-o.Chitara electrica am luat-o cu 600 lei. apropo, nu exista chitara normala.cum ai zis tu. chitarile sunt:electrice, acustice si clasice.Eu am si acustica si electrica si stiu preturile.