| Phoenix1 a întrebat:

Am si eu o catelusa draguta cu par de ciobanesc iar culoare lui este maro, ea are ochii mari, este forate jucausa si este o grasuta dar nu stiu ce nume sa ii pun, va rog frumos imi puteti da ideii.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| tydy a răspuns:

Poti sa ii dai numele de pufi, miki, papi si bibi

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Alege un nume din doua silabe, mai usor de pronuntat si pentru caine mai usor de invatat si de tinut minte. Miki, Bella, Pufu, Cora, nu stiu. thinking

| Theodora1234 a răspuns:

Abbey
Abby
Amber
Angel
Annie
Baby
Bailey
Bella
Belle
Bonnie
Brandy
Cali
Callie
Casey
Cassie
Chelsea
Chole
Cleo
Coco
Cocoa
Cookie
Daisy
Dakota
Dixie
Ellie
Emma
Gigi
Ginger
Gracie
Haley
Hannah
Harley
Heidi
Holly
Honey
Isabella
Jasmine
Jessie
Katie
Lacey
Lady
Laxi
Lexie
Libby
Lilly
Lily
Lola
Lucky
Lucki
Lulu
Luna
Maddie

| mirunel14 a răspuns:

Daisy ador numele sau Heidi sau Lady, LexyI, Lola.Maddie(MADISON)fundita va rog

| lavvybubu a răspuns:

Baron, Kiki,Sheila, Mounty, Daisy, Lacey, Pinky(ultimele trei sunt cele mai populare )

| DyannaM3 a răspuns:

Alexia, Puffy, Iubita (Mocutza sau iubitu ii spun eu pisici melelaughing ) Bella,Madoona, Cassy,Casandra,Coral,Diva,Emma,Ella,Fiona,Hilde,Heide,Ibiza,Isabella,Monroe,Sara, Tish, Tasha... sper sa te ajute happy

| KovacsMihai a răspuns:

Ingera/Pufilis? balonaslaughing

| Jokerino a răspuns:

Aby, Bamby, Carla, Deizy, Emy, Fibi, Dixi, Hera, Imy, Jesy, Kathy, Lyly, Mya, Naty, Oky, Pamy, Quiin, Rouzy, Sara, Teea, Umy, Viky, Xara, Yza, Zoe. Ti-am dat cateva exemple sper sa iti placa unu (pe catelusa mea o cheama Lyly)?***? funda?***?