| cristiblogro a întrebat:

Sall TPU, am si eu o intrebare despre naruto shippuuden
Sunt la ep 437, adica ultimul din sapt aceasta, vad doar ca de la 430 in sus sunt doar amintiri, adica naruto si sasuke erau protezati de susano'o in lupta cu madara, adica in loc sa se puna videouri cu lupta dintre ei, se pun niste videouri de cand erau ei mici, se posteaza cate un video pe sapt?
Cine se mai uita?

1 răspuns:
| Simon a răspuns:

Acelea se numesc "fillere". Seria este plina de asa ceva. Vor urma si episoade normale. Vizionare placuta. Acum e pe sfarsite oricum laughing