| vovaspinu a întrebat:

Sall fratilor va voi da o intrebare din serialul Naruto Shippuuden
" cine credeti ca e Uciha Madara?" eu sunt de parere ca e Obito voi ce spuneti

4 răspunsuri:
| Antonia123 a răspuns:

Scuze ca sunt de alta parere dar acest Tobi este Madara Uchiha fiindca:Obito Uchiha a murit! Intr-un episod shippuden arata cand Kakashi era mic si Obito era impreuna in echipa cu Kakashi cu o fata.

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Intr-o misiune, niste ninja au rapit-o pe fata aia si a duso intr-o pestera(de genu) Obito si Kakashi au salvat-o, dar pe cand sa fuga din pestera a inceput sa se distruga, sa cada bolovani. Obito l-a salvat pe Kakashi si a cazut un bolovan peste el.O parte din fata lui obito a fost crapata, iar cealalta vorbea cu Kakashi.Inainte sa moara, Obito i-a daruit lui Kakashi sharinganul care il avea pe o singura parte! Apoi a murit!

Uite:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sper ca te-am ajutat;)
Sper ca nu te superi ca sunt de alta parere

La revedere~

| Antonia123 a răspuns:

L-a a doua imagine da pe primul scris albastru si cauta o poza din cateva una cu obito cand sta cu un bolovan pe fata:X

| Antonia123 a răspuns:

Cand dai pe scrisurile linkuri da pe primul scris albastru si vei vedeahappy

| dennixtreme a răspuns (pentru Antonia123):

Cititi manga, oameni. De saptamana trecuta se stie ca e Obito.