| CRISTY_6837 a întrebat:

Am si eu un caine amstaff are doar 2 luni si nu stiu ce sa ii dau sa manance pentru sanatatea lui. Dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| Sophyo1 a răspuns:

Salut! Iti sugerez din experienta profesionala, sa ii dai royal canin boabe sau Hills Gama Puppy, daca este un caine cu pedigree sau chiar daca n-are. De ce le-am ales? Pentru ca mi se pare cea mai buna mancare si chiar asa e. Daca te refereai la mancare gatita iti sugerez sa-i dai paste cu branza, orez fiert cu legume ( cel mai des morcovi), pipotele fierte sau prajite cu legume pasate, inima de vita sau pui...supa sau ciorba de orice fel. Nu ii da stafide, ceapa, cartofi, oase de pui sau de porc. Ai grija de el, si eu am un catel care are 2 luni si e bichon a poil Frise. Succes! Sper ca te-am ajutat!
P.S.: Are voie oase de vita, cand va fi mai mare si va avea dintii puternici!

3 răspunsuri:
| TeruoSan a răspuns:

Mm////nu stiu, lapte cu piine,,, sau mincare pentru ciini...(funda?)

| CRISTY_6837 explică:

Mersi mult Sophyo1

| larisa_4510 a răspuns:

Daca te refereai la mancare gatita iti sugerez sa-i dai paste cu branza, orez fiert cu legume ( cel mai des morcovi), pipotele fierte sau prajite cu legume pasate, inima de vita sau pui...supa sau ciorba de orice fel. Nu ii da stafide, ceapa, cartofi, oase de pui sau de porc daca nu te referi la mancare gatita royal canin boabe sau Hills Gama Puppy