| Marioandrei98 a întrebat:

Salut am un câine amstaff are 2 luni jumate și toți îmi spun foarte multe păreri despre și foarte mult sfaturi, as vrea sa știu ce i-as putea da sa mănânce casa aibă o structura bună a corpului o mâncare in afara de bobite roial.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Topic pe acelaşi subiect.
http://amstaffromania.ro/Thread-Alimentatie-Amstaff-Femela-2-luni-jumate

| KiraKya20 a răspuns:

Advance,Origen,
Call of the wild (premium ) Uita-te sa aiba 40% carne pe ele.
Înainte dădeam la câini oase cu măduva de vită, orez cu carne de vită, coajă de ou măcinat si băgat in mâncare, ou crud ( gălbenuș ), propolis.Acum dam banii pe Petkult, pe oase improvizate de la Pedigree etc.