| selenuca_4564 a întrebat:

Sall.TPU! am un perus de 3 anisi vreau sa-l invat sa vorbeasca! cumsa fac asta? putin ajutor? fundza! :]]

5 răspunsuri:
| adi_9709 a răspuns:

Semintele de pin sunt cele mai bune pentru perusi te asigur! Raspuns garantat!

| fuckThisLife a răspuns:

Stai mult pe langa el si vb mult cu el,si repetat,de ex-puiu, puiu si o sa invete, dar nu te astepta ca in 2 zile sa dea rezultate

| Seniorithabebi a răspuns:

Mai intai ar trebui sa vb cu un medic inainte de al invata sa vorbeasca happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai el trebuie sa auda cam doar acele cuvinte care vrei sa-l inveti (sau ii pui dex-ul in fata) asa ce trebuie sa vb cu el rar si rasficat

| Pawesome a răspuns:

Cateva sfaturi:
1.Depinde(doar masculii perus pot vorbi)
2. Daca e mascul trebuie sa-l inveti sa vorbeasca incepand cu ceva usor si repeta in fiecare zi cu el.
3.Invata te rog sa scrii cuvintele corect.
apropo(rezultate nu apar repede, trebuie sa ai rabdare)