| Necrosy a întrebat:

As vrea sa cumpar un catel gen Malamut de Alaska sau Husky ...Imi puteti spune si mie de unde pot cumpara unul?

Răspuns Câştigător
| asdfxy a răspuns:

Nu stiu unde locuiesti, dar in tm 100% gasesti. numai ca acolo costa mai mult un caine. (de la ~800 lei in sus - o prietena si-a luat un labrador de 1500 lei) pe net sigur gasesti, cauta pe google anunturi, (100% ca gasesti si in judetul tau). vezi data anuntului, nr de telefon, poti comunica cu gazda, si ca sa vezi ca e rasa pura e bine sa ceri poze despre ambii parinti. daca cumperi catelul mai bine te duci tu dupa el, transport=risc. poate nu-i place de tine, mai bine il vizitezi si vezi cum se comporta. sau poate te trezesti cu un bichon big grin mult noroc x funda?

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai poti sa mergi la o farmacie veterinara si sa intrebi cine ar avea catei de care vreei tu, sa iti dea un nr de tel si sa il suni sau sa mai intrebi cunostinte care s-ar putea sa cunoasca si ei la randul lor pe cineva care are!
Funda? Plzzz

| asdfxy a răspuns:

Nu stiu unde locuiesti, dar in tm 100% gasesti. Numai ca acolo costa mai mult un caine. (De la ~800 lei in sus - o prietena si-a luat un labrador de 1500 lei) pe net sigur gasesti, cauta pe google anunturi, (100% ca gasesti si in judetul tau). Vezi data anuntului, nr de telefon, poti comunica cu gazda, si ca sa vezi ca e rasa pura e bine sa ceri poze despre ambii parinti. Daca cumperi catelul mai bine te duci tu dupa el, transport=risc. Poate nu-i place de tine, mai bine il vizitezi si vezi cum se comporta. Sau poate te trezesti cu un bichon big grin mult noroc x funda?

| Tourniquet a răspuns:

Http://www.adoptiicaini.ro/husky-siberian-5/

Incearca. Este dat spre adoptie - gratis. Mai poti incerca si la canise (Silverlight). Daca vrei sa alegi o canisa incearca una care creste maxim 3 rase nu cum este Canisa Kris. :|