| ImStillDead a întrebat:

Azi am primit pui de pisica =X! Nu stiu ce sex are fiecare, sunt prea mici ca sa imi dau seama... Am nevoie de 3 nume de baiat si 3 nume de fata. Celui care le da pe cele mai bune ii ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KrEaThYvE a răspuns:

Baiat: demon, fulger, tom, jerry, pufosul
fata: pufosenia, deizy, sisy, lady

14 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Nume de fata:- suzy, berta, fifi, marta, didi, miki
nume de baiat; ben, rob, rex, bruno, nero si mai gasesti aici http://www.animale.ro/nume-de-caini

| LaChatte a răspuns:

1. fetite: steclitza, serafima, fami

2. baietei: miorlau, zdrangoi, zdrungulica

sper ca te-am ajutat!

| DianaDiaa a răspuns:

Ria, Miki,Daisy, Cicorita, Puffi, Tomitza, Mimi, Maia

| marciana a răspuns:

Charmi(engleza),Rosy/Rosey(vine de la cuvantul rose,uitate pentru pronuntie),Baghera(stii tu,din cartea junglei),Tigruta,Daisy(engleza-uitate la pronuntie),Kitty(vine de la cuvantul 'cat'-se citeste cum se scrie),Sissy,Panseluta,Bella,Sasha(cauta pronuntia)-pentru pisica
Kitten(pisoi),Norocel,Miti,Tigrut,Tanu(de la "motanul"), Fulgusor, Puffi, Fabi, Samy-pentru pisic/motan

| AnnePanda a răspuns:

1.Fata: Lulu, Arii, Lady.
2.Baiat: Blacky, Ben, Tomy.
happy

| Miranda27 a răspuns:

Nume de fata: Serafina, Bella, Katie;
Nume de baiat: Milky, Peticel, Tomy.

| Crystyna_Elena_1997 a răspuns:

De baiat:
1) papi
2) pufulete
3) olly

| xDirectioner5 a răspuns:

Baiat : Mogly, Toby, Zagly.
Fetita : Kasey, Kira, Tasha

| creata13 a răspuns:

Nume de baieti:Tomi,Felix, Udi,Aldo,Bubu,Gus,Lord
Nume de fata:Pufi,Lola, Amy, Gloria, Fiona, Iris
scuze ca am dat mai multe...dar daca nu-ti plac poti alege de aici: http://www.animale.ro/nume-de-pisici
sunt asezate in ordine alfabetica;)

| ImStillDead explică:

Vreau sa fie ceva special, mai rar intalnit si nu nume de oameni

| ImStillDead explică:

Le-am gasit deja nume, funda o dau raspunsului care imi place mai mult

| DamianBlack a răspuns:

Baiat:tigrisor,figaro,tom fata:bulinuta, mimi, neguta funda te roghappy

| S2898 a răspuns:

Baietel: Boo, Coltisor, Lucas
Fetita: Hanna, Bulinuta, Fiona
Funda? happy

| yoana02 a răspuns:

Nume de fete:bells, dolly si kitty, iar de baieti:michy, pepi si davy. Sper sa te ajute raspunsul si sa te bucuri de pui!