| paulutz a întrebat:

Eu am un husky siberian de 7 saptamani alb cu negru si prin negru are si fire gri si mai am un golden retriver mare si negru de 4 ani dar mai am si o pisica, si eu am la bolt(catelul husky) pedigree junior si mancarea lui bolt, lui dageron (cainele golden ) si lui tomi(pisica ) sun tla un loc.si tomi a mers sa manance si a incurcat mancarea wiscas cu mancarea pedigree lui bolt.si am mancat. o sa se intampleceva cu tomi?

4 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

Nu are nimic tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor) Stai linistit ca nu o sa pateasca nimic, am mancat si eu mancare de caine rolling on the floor) si nu am nimic.

| OhMyGod a răspuns:

Lol...e cum ar fi i-ai da mancare de caini doar ca mai mica si cu gust de ton/somon, e fix la fel nu are ce sa i se intample

| 06102000 a răspuns:

Nu happy. Nu are cum adica doar nu o sa moara ca a mancat si ea mancare de caine oh go on. Eu din greseala i-am dat cainelui mancare de pisica laughing) ..no sa aiba nimic iti garantez :*. Sau poate o sa se strice la stomachee hee. dar nu e prea posibil :8. In or ce caz succes cu pisicuta laughing