Întrebare recomandată | Bogdytza2000 a întrebat:

In vara imi iau un pui de cane corso. As vrea sa-l dau la dresaj in Timisoara. Cat costa toate lectiile de dresaj?

5 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Prima data trebuie sa mergi cu cainele sa-l vada si atunci iti va spune pretul. Am citit undeva ca un dresor cerea pentru dresaj de disciplina 800lei si pentru paza 700lei.

| viotedy a răspuns:

Pana-l iei, pana creste, trece vara.doar nu-l iei de 6 luni.

| RedNose a răspuns (pentru viotedy):

Un caine ca, cane corso se da mai devreme de 6 luni la dresajhappy poate sa inceapa predresajul de la 2-3 luni.

| viotedy a răspuns (pentru RedNose):

Predresajul il face stapanul.cand il dai la dresaj stai departe de el vreo 2 luni, e foarte greu.

| AndreisiAlex a răspuns:

Nu prea gasesc pe net dar mai bine ar fi sati alegi tu locul in Timisoara unde cainele tau va fi dresat pentru ca numa bine iti zic pretul real ca uneori baga minciuni pe net.