| alinfresh2001 a întrebat:

tot ma gandesc la caini...tot vroiam sa-mi iau un amstaff acum vreo 2 luni cam asa dar e prea rau si periculos.Acm ma gandesc la un CaneCorso ce ziceti e mai bine asa? e periculos cane corso? sunt la curte. Funda! Am 12 ani.

5 răspunsuri:
| Shuka a răspuns:

Cane Corso e un caine extraordinar, daca stii cum sa il educi, am si eu o fetita la curte si imi este cea mai buna prietena. Ia-ti Cane Corso e perfect pentru curte!

| BarOsanu99 a răspuns:

Cane corso nu e periculos amstaf intr-adevar e...

| Lajko_Matei_1994 a răspuns:

Nu e periculos, dar e foarte iubitor si un bun protector

| Legirl a răspuns:

Ia-ti Akita Inu, e cel mai credincios si devotat caine happy

| anikoreka a răspuns:

Ambele rase de caini de care ai mentionat sunt sa spun asa rase periculoase....sunt niste caini exceptionali si f frumosi.iti poti lua unul depinde cum il dresezi chiar daca sunt caini de lupta nu neaparat vor fi agresivi daca tu nu ii dresezi in scopul asta. dupa parerea mea cumpara-ti nu vad riscul..eu am pitbull si este f acultator si devotat si nu este agresiv cu nimeni...deci depinde cum il inveti happy