| SweetDreams_4601 a întrebat:

vreau sa-mi fac un website si nu prea stiu despre ce sa-l fac... Va rog dati-mi idei!

Răspuns Câştigător
| SweetySweet a răspuns:

Poti să faci despre un actor sau o actritza, mai pe scurt, vedete. Sau cu muzica cea mai ascultată in ultimele saptamani. Despre animale. Sau pur si simplu ceva ce te intereseaza.

1 răspuns:
| Leandro a răspuns:

Incearca sa gasesti ce-ti place sa faci (pasiuni) si sa scrii despre asta. Daca pasiunea ta nu o intalnesti la toata lumea, poti sa-ti creezi un blog/site mai special, tu devenind un fel de specialist in respectivul domeniu.
Ca si platforma unde sa-ti incepi proiectul, recomand www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site sau blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite, posibilitatea de a-ti crea un forum-portal, magazin online şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!