| Danielaaa22 a întrebat:

Dati-mi ceva idei de ceva nebunesc. Adica vreau sa fac o nebunie si nu stiu ce big grin

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Canta o serenada

| master77 a răspuns:

Daca as fi in locul tau as arunca cu pungi de apa de la etaj, sau sa sun la intamplare cu privat si sa fac misto, saau pur si simplu sa lipesc cate o cursa de soareci pe soneriile tuturor vecinilor, etc... nu omul e nebun, ci actiunile care il caracterizeaza.

| AtateaConditii a răspuns:

Te provoc sa mergi pe strada cu pantaloni scurti si cu par MULT pe picioarelaughing.

| LolaLollita a răspuns:

Bungee-jumping happy

| JulyStorm a răspuns:

Pe mine m-a lovit saptamana trecuta cheful de ceva nebunesc, si-am fost in cimitir pe la miezul noptii (da' n-am stat mult ca cica erau gardieni).

| MetalForever a răspuns:

Bea alcool si fumeaza ceva bun.

Răspuns utilizator avertizat
| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Da foc la casa sari din spatiu