| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac un website, dar nu stiu despre ce sa scriu!
Puteti sa imi dati niste idei?

1 răspuns:
| misbur a răspuns:

Poti vorbi despre diferite vedete, despre sport-uri cum ar fi Baschet, Fotbal, Volei, handbal, etc. Poti vorbi despre mancare, sa dai note unor mancari pe care tu le-ai gustat.
Poti vorbi despre lucrurile care tie iti plac cel mai mult. Un topic care este despre ceva ce iti place.
sau ai putea sa iti faci propriul tau blog si sa iti povestesti viata.