Întrebare recomandată | alinfresh2001 a întrebat:

vreau sa-mi iau in vara un cane corso(caine) am 12 ani si stau la curte.Imi recomandati aceasta rasa?

Răspuns Câştigător
| Addaaa99 a răspuns:

Da, estee perfect!
Este un caine numai bun de curte!
Iti va apara si casa si este si jucaus!
Ai facut alegerea perfecta!

6 răspunsuri:
| qwqwwwq a răspuns:

Daaa! acest caine este unul perfect! zic toate astea fiindca am niste prieteni care au caine cane corso si l-am cunoscut si e bun! Sa sti ca o sa-ti apere foarte bine casa!happy

| monyk93 a răspuns:

Daca stai la casa, cainele asta este perfect!

| alinfresh2001 explică (pentru Addaaa99):

Mersi Ada mi-ai dat raspunsu perfect.Si ai funda! app da-mi id de mess!:X

| alinfresh2001 explică (pentru Addaaa99):

Mersi Ada.Ai raspuns bine si ai Funda da-mi id-u tau de mess!:X

Răspuns utilizator avertizat
| PassingBY a răspuns:

Da, ţi-o recomand. Este un câine superb şi extrem de iubitor. Să îl creşti frumos şi să ai numai bucurii de pe urma lui. Faptul că stai la curte este mai mult decât perfect. happy