| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Ce rasa de caine imi recomandati? Ceva gen cane corso sau bullmastiff. Ceva mai agresiv care sa nu aiba mult par dar sa fie si bun pentru familie. Funda

Răspuns Câştigător
| DrowRanger a răspuns:

Amstaff e perfect. Se inteleg foarte bine si cu copiii,chiar si cu alte animale daca sunt socializati de mici. Rase asemanatoare mai sunt fila brasiliero, presa canario, tosa inu, dog argentinian, dar amstaff-ul (American Staffordshire) mi se pare cel mai perfect. Eu am 2

3 răspunsuri:
| AdrianDanezu69 a răspuns:

Amstaff sau ciobanesc german

| MasterFlo a răspuns:

Foarte bun ar fi Buldogul dar nu orice rasă documentează te și apoi alege ce ți swmpotriveste happy

| Rusecosmin a răspuns:

Cane corso cel mai bun