| ღஐNicoleღஐ a întrebat:

Sall! va rog sa-mi spuneti ce sa fac cu perusul meu (baiat)
Am avut o pereche fata si baiat fata a murit in urama cu cateva saptamani deoarece i s-a spart un ou in ea.Nu ii mai cumpar alta fata baietelului pentru.ca nu pot sa vad alta fata decat pe ea. Si as vrea sa stiu ce as putea sa fac cu perusul meu (baietel)ca sa nu se simta singur ce ar trebui sa fac.Nu da semne ca ar suferi pe uma mortii fetei. e activ ciripeste mananca bea apa ca de obicei dar totusi as vrea sa stiu...Are 2 leagane 1 jos si 1 sus. Are 2 bare. ce as putea face avand in vedere ca eu am scoala si in la ora 5 acasa?

Răspuns Câştigător
| Coriine a răspuns:

Am patit si eu asa cu o pereche,doar ca la mine a zburat pe geamhee hee.Eu a trebuit sa ii cumpar neaparat alta ca murea,nu manca, nu bea, nu se misca din loclaughing.Si a doua zi i-am si luat alta.Ma rog,si eu ziceam ca n`o sa ma obisnuiesc cu alta,si a durat vreo saptamana pana au inceput sa se apropie unul de altullaughing,le era frica unul de altul,si ma rog,dupa aia s`au imprietenit,era ca inainte, si cu timpul si eu incepusem sa tin la ea, deja o uitasem pe aia de dinainte.Si daca el nu sufera,de ce sa ii iei alta? Da`totusi,daca e sa o luam asa,trebuia sa il iei de la inceput fara pereche,insa acum, i`ai alta, ca n`ai ce face.E greu pentru el sa ramana singur dupa ce a avut deja o pereche.Nu mai spune ca nu poti sa vezi alta chatterbox, ca te obisnuiesti cu ea, dupa ce o sa ii vezi cand se pigulesclaughing.Si ce sa ii faci daca sta 5ore acasa singur? Eu am un perus, si de cand e pui sta cate 8ore pe zi singur acasa,mereu,si totusi,vorbeste,e bland,si n`a murit de singuratate,pentru ca atunci cand suntem cu el, il bagam in permanenta in seama.
Pa, pa!