| eusunt_7631 a întrebat:

Sal TPU!, am si eu o problema am 14 ani, sunt baiat si in urama cu vreo 1 luna mi-a aparut pe (testiculul)sang in josul lui un fel de punguta asa nu doare nu nimic nu stiu ce e, daca stiti ceva ce ar putea sa fie multumesc, mentionez ca nu ma deranjeaza cu nimic, nu doare, nu ma mananca, nu simt vreo greutate, si nu am probleme cu urinatul sau erectia

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca e vorba de un varicocel [in general apare la testicolul stang]care a aparut din cauza ca ai alergat foarte mult.O vizita la medicul de familie ar fi binevenita, pentru a obtine o trimitere la un medic specialist.