| BelieveinMagic a întrebat:

Acum 3 saptamani mi-am cumparat un pui de porcusor de Guineea. Ma ingrijoreaza faptul ca este foarte salbatica straight face, adica se rostogoleste, sare si nu ma lasa sa o mangai(se rasuceste pe toate partile atunci) decat in unele momentestraight face Ce credeti ca ar trebui sa-i fac ca sa nu se mai comporte asa? happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il poti impaia.

| AAAdelin a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-l duci la veterinr, sau sa ii cumperi (tot de la veterinar un tubulet de calmate slabe pentru a o mai molesi, sau pur si simplu, in tot timpul acesta nu s-a acomsat cu tine(probabil)si nu v-a trebui sa faci acele lucturi dar daca continua asa, peste 2-3 saptamani sa o duci la veterinar sau celalalt luctu. Pa

| Katy3 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa o duci la veterinar(adica el stie cel mai bine)