| Noname_8352 a întrebat:

Hei.Am un porcusor de guineea [femela] si e cam salbatica, nu ma lasa sa o mangai, cand vreau sa o iau din cusca ma musca & zagarie. Ce as putea sa fac sa o schimb?sad Fundita + Vot:*

1 răspuns:
| dani9354 a răspuns:

Si eu am avut, dar nu o tine doar in cusca dai drumu prin casa, joaca-te cu ea, ingrijeste-o, acordai atentie, uita-te cu ea la TV, invat-o sa raspunda la intrebari pe TPU, si o sa vezi ca ve-ti fi cele mai bune prietene.