| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am 16 ani si nu știu dansa de nici o culoare,am două picioare stângi, am tot încercat să învăț de pe net da nu imi iese deloc ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Anna5991 a răspuns:

28 aici și e la fel. Încearcă ceva cursuri de dans cu un profesor, repetiția e mama învățaturii! Succes!

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Ia lecții de dans

| InAfaraTiparelor a răspuns:

1. Daca ai cu ce plati, cursuri de dans.
2. Nu ai cu ce, ia-le pas cu pas cu incetinitorul de pe net.
3. Varianta 3 tot nu te ajuta? Inseamna ca nu ai indeletnicirea asta ceea ce duce la punctul 4.
4. Cautati inclinatia pe alt domeniu.