| BikerZone a întrebat:

Salut,am 16 ani, sunt din Galati,caut un job pe timpul verii,muncesc orice, nu ma dau in spate de la nimic, daca aveti sfaturi sa-mi dati sau cineva care e interesat lasati mesaje.
Multumesc

3 răspunsuri:
| blackrose24 a răspuns:

Salut te-ai putea angaja pe timpul veri, sa pui reviste in posta este foarte usor si, si placut parerea mea. big grin

| BikerZone explică (pentru blackrose24):

Da dar de unde reviste, ca as inpartii, sau pliante de la supermarketuri

| blackrose24 a răspuns (pentru BikerZone):

Pai te duci la firma corespunzatoare si le spui daca nu au reziste pe care sa le pui in posta oamenilor. Incearca succesc sa imi spui daca ai reusit! :*