| Puffy_1082 a întrebat:

Caut chitara.Este cineva interesat sa vanda o chitara? Sunt din Galati happy

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Electrica daca vrei! Am una noua nouta; hora, romaneasca!

| Puffy_1082 explică:

A.nu electrica.clasicabig grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută pe www.okazii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Dya, intra pe forum Galati- Braila si gasesti tot ce vrei acolo la DIVERSE,,, O ZI BUNA

| Andronic_Alexander_1995 a răspuns:

Buna! Eu vand chitara acustica ( tin sa mentionez ca este noua ), la care ofer 4 pene + husa + corzi de rezerva incluse in pret. >> 100 EUR

| Ifrim_Alexandru_1994 a răspuns:

Buna...am eu o chitara clasica in stare foarte buna..culoare crem..super draguta. putin personalizata chiar. Si suna mai cald decat alte chitari clasice din cauza lemnului diferit fata de celelalte. Cu 2 milioane si jumatate e a ta. Si crede-ma..nu gasesti mai ieftin si sa fie si bun. Eu o dau pentru ca mai am o groaza de chitari, iar pe astea mai vechi chiar le tin degeaba. Daca esti interesata. anunta-ma! :*