| asphyxiated a întrebat:

Salut.Am cateva bancnote din anii 1945 gen, si vreau sa le dau in consignatie.Ma poate ajuta cineva cu informatii despre pretul cu care le-as putea vinde? Multumesc.

1 răspuns:
| Serenity_3531 a răspuns:

Buna. Depinde si ce bancnote ai. Daca esti dintr-un oras mai mare, cauta anticariate. Sau cauta pe net anunturi in acest fel. Si eu am o colectie de monede vechi, pe care nu as vinde-o pentru nimic in lume. Dar eu cel putin nu m-am interesat exact cam cat ar valora. :P Solutia pentru tine ar fi anticariatul, un colectionar si netul. Iti dau un link http://www.anunturi.biz/......-1941-1945 Good luck!