| GrYFoN a întrebat:

Sall! Am descarcat un nfs most wanted si cand am intrat in el imi aparea ecranul negru fara nimic.(nici o imagine sau cv...nimic). Un prieten mi-a spus ca e din cauza ca nu aveam daemon tools instalat... daca instalez daemon tools oare va merge?straight faceplss! funda+vot cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| hunterpainting a răspuns:

E posibil sa nu ai placa video destul de buna pentru a-l rula. sunet se aude?

| GrYFoN explică (pentru hunterpainting):

Nu am nici sunet. daca nu.imi puteti recomanda alt nfs?straight faceimi plac foarte mult jocurile astea...big grin

| hunterpainting a răspuns (pentru GrYFoN):

Nfs underground 2 sau 1

5 răspunsuri:
| Madalin_8918 a răspuns:

Nu are nicio treaba Daemon Tools,programul se foloseste la instalarea jocului, nu ca sa intrii in el. Uita-te daca, calculatorul tau respecta cerintele jocului, daca ai copiat crackul sau ii faci un update la placa video sau la directX. Sper ca am fost de folos.La revedere

| sebi0000 a răspuns:

Cand intri in joc si imaginea se face neagra se aude sonorul?

| qpboboqp a răspuns (pentru sebi0000):

Asa patesc eu
ce sa fac?