| Alexfiru10 a întrebat:

Salut,am facut o voliera pentru porumbei de 2, 20m lungime, 1, 70m latime si 1, 65m inaltime, as vrea sa aflu daca este de ajuns pentru 30 de porumbei sau sa imi spuneti pentru cati porumbei este potrivita. Si sa imi spuneti daca trebuie sa fie mai înalta deoarece cineva ma informat ca trebuie sa fie mai înalta.

1 răspuns:
| trophin a răspuns:

Eee. Ajunge zic eu, sunt mai plimbăreți, nu o sa îți stea numai în cotineata, celentano happy