| Fragile a întrebat:

Buna TPU... o prietena foarte buna a mea si-a luat un hamster de la real. I-a luat cusca noua, l-a hranit bine, s-a jucat cu el, l-a lasat sa doarma, l-a ingrijit foarte bine
Dar a doua zi l-a gasit mort. Aveti idee ce s-a intamplat?

8 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Cu sigurata la luat bolnav

| just for me a răspuns:

Nu inteleg dc fac unii misto. da intradeavr, la astfel de magazine se mai inampla si lcurui de genul asta, si eu am avut un papagal de acolo si erra bolnav, noroc ca nu apukasem sa il duc acasa si asa l-am schimbat pentru ca acesta devenise mai mult mort devat viu si respira greu.acum am unul la care mi-au dat garantie.era sigur bolnav, pentru ca nu sti cum a fost ingrijit acolo.prietena ta ar fi trbuit sa se intereseze mai mult, sa il duca acolo si sa i-l prezinte mort asa, sa faca scandal daca nu o credeau sau daca negau.isi pot pierde chiar afacerea cei de acolo. data viitoare sa fie mai taneta, eventual sa isi ia de la zoo center si sa i dea garantie si nr de telefon.asta e, se mai inampla

| TrendyHedgehog a răspuns:

Mai mult ca sigur l-a luat bolnav de la pet shop(nu avea cum sa se imbolnaveasca peste noapte.Trebuia sa se uite la fundul lui ca de obicei acolo racesc de la frig.

| camionagiull a răspuns:

Nu trebuia sa faca trebuia intai sa se uite pe net ce trebuie sa manace si ce sa-i dea uite aici un ghit sper ca am ajutat-o http://www.itips.ro/......-v764.html P. s poate mai isi ia unu daca citeste cu atentie!

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Trebuia sa doarma cu el in cusca rolling on the floor

| Sconcsiş a răspuns:

A venit Bloody Mary!

| Angel0 a răspuns:

Prietena ta este blonda?