| dudy998 a întrebat:

Salut, am mai multi pesti in acvariu, dar unul dintre ei (caras auriu) a inceput sa stea cateodata pe fundul acvariului cu "burta in sus". Are cineva vreo explicatie? REPEDE VA ROG

Răspuns Câştigător
| Gellyfish a răspuns:

Daca ar fi murit trebuia sa plutasca...incearca sa icocnesti in acvariu...si eu am 3 pesti si stau asa cand dorm

4 răspunsuri:
| TurnOn a răspuns:

Da...daca are burta mare se mai intamplawinking pestele unei pr sta tot timpul pentru ca nu poate sa se intoarcawinking

| psiHopixia a răspuns:

O sa-ti moara!straight face Dupa ce moare schimba apa din acvariu, spala tot "decoru" si dezinfecteaza acvariu. poate este vre'o ceva virus, microb. Eu asa am "reusit"sa scap de 500 de pestiwinking aveam acvariu cat un perete al sufrageriei si s'au dus toti ca era apa de ***straight face Deci ai mare grija.si baga'le un filtru. daca nu au. Asta functioaneaza pe principiul vaselor comunicante si'ti schimba apa mereu.o reimprospateasa. Asculta'ma! tongue

| george10 a răspuns:

Are creieru atat de greu ma?

| roby_6848 a răspuns:

Hiberneazaarolling on the floor))smug