| costy4ever11 a întrebat:

Am n acvariu cu pesti si azi cand am venit acasa de la scoala am gasit un peste mort pe fundul acvariului da el nu mai avea burta si cred ca a fost mancat.Pls ajutati-ma, nu vreau sa moara toti.Mersi

Răspuns Câştigător
| DiamantulAuriu a răspuns:

Pestii mai mor din cand in cand, poate nu le prieste in acvariul in care sunt, ori e prea mic, ori din alta cauza ei mai mor. Si dupa ce mor ceilalti pesti in special sanitarul incepe sa-l manance pana nu mai ramane nimic din el, ca sa faca curat, deci nu iti fa griji ca acel peste a fost mancat de viu.
http://gblog.ucoz.net/......4-03-24-40