| melimelisa2000 a întrebat:

Salut,am nevoie urgenta de raspunsuri! Ieri perusica mea a murit (nu stiu din ce cauza) si perusul a ramas singur si nu prea mananca dar e voios si se joaca nu i-am cumparat inca oglinda dar ma gandeam sa-i cumpar inca un mascul sau o fata,deci:mascul(am auzit ca devin prieteni buni o pereche de masculi ar fi indicata) sau fata, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| alex0110 a răspuns:

Eu zic o fata, pentru ca eu stiu ca 2 masculi se bat. Si e normal sa nu manance pentru ca se simte singur.

1 răspuns:
| Butterfly2012 a răspuns:

O Femela ar trebui dar sa fie jucausa ca el sa nu se certe.Si nu mananca pentru ca se simte singur.