| supernaraton a întrebat:

Salut am o intrebare la bichoni masculi se pun clamute chiesti din astea sau decat la femele?

3 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Normal. Ce crezi? Daca e mascul are parul mai scurt? Gresit. Tot lung il are si intra in ochi. De ce sa nu pui clamute? I-o fi rusine in parc? Toti bichonii au clamute. Nu cred ca sunt toate fete.

| Lavii007 a răspuns:

Si la masculi se pot pune.

| smartydsay a răspuns:

Poti sa pui si la masculi, nu e problema, dar poate ar fi bine sa ii pui pe albastru sau verde ca sa nu se faca de ras in fata altor cateiwinking