| anonim_4396 a întrebat:

Ceva idei pentru nume de catei?( si pentru. femele si pentru masculi)
Danke :*

Răspuns Câştigător
| Cristinnna a răspuns:

Pitty, Pyn, Pretty, Paly, Patrick, Paters, Paloma, Patton, Pest, Paul, Paulie, Petra, Peabody, Peanuts, Peddler, Penguin, Penn, Pepsi, Permod, Perseus, Peter, Phantom, Pharoah, Phoenix, Picasso, Piedmont, Pierre, Pier, Pillot, Pinto, Pip, Piper, Pistol, Plato, Pluto, Poet, Poindexter, Poker, Pongo, Pooh, Popeye, Porkchop, Porker, Porter, Potter, Primo, Princess [sper ca te-am ajuta]:X

3 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Leila.
Paido.
Shreck.
Lullu
Airo
Ivana
Irvana
Paris[citit in engleza]
Ugiro
Odis
Otis.
^^Bafta

| DeEAஐ a răspuns:

Kiky riky miky

| zelda a răspuns:

Mascul: adolph, sparky
femela-tasha, sasha, sarrah