| Cristiiiii03 a întrebat:

Am o problema!

Am un psp 2004, 8A, versiunea 5.03,dar l-am modat si acum este 5.00 M33 (am facut modarea cu ChickHen R2 si CFW Enabler).
Am multe jocuri pe calculator pentru psp, dar cele mai noi (ex : FIFA 11...) nu merg. Am pus FIFA 11 pe psp si atunci ecranul s-a facut negru si s-a stins psp-ul. Ce pot face sa mearga cele mai noi jocuri?

Va rog am nevoie de ajutor! Cat mai explicit!

3 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

NU ai ce sa ii faci...Tre alt PSP!

| andreeyps2 a răspuns:

Salutare. Se pare ca consolei tale ii trebuie un micut update de firmware si desigur... un nou soft de modare. Iti recomand sa incerci firmware-ul 6.20 pentru modare permanenta sau... 6.35 pentru modare temporara.

| Cristiiiii03 explică (pentru andreeyps2):

Si mai exact.cum trebuie sa fac? te rog ajuta-ma. Un link de download si pasii pe care trebuie sa-i urmez. Dau funda happy