| deeajustinx a întrebat:

Salut.
Am o problema. Catelul meu are doar un ousor ( scuzati exprmarea dar nu stiu cum sa spun in alt fel ) e bichon maltez, l-am cumparat de la timisoara din mall, e sanatos dar de cateva zile am observat. E normal?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mergi cu el la un veterinar. E posibil ca celalalt testicol sa fie ascuns in scrot. Presupun ca e micut, deci, e foarte posibil sa fie ascuns pe undeva si tu sa nu-ti dai seama la pipait. Veterinarul, insa, va sti.

| ClickSiCastigi a răspuns:

Mai bine il duci urgent la veterinar sa ii faca un control amanuntit! Petshop-urile de Mall sunt o gluma, niste oameni fara inima ce urmaresc numai profitul!
Nu mai cumparati animale de la Pet Shop in general!