| bestkid a întrebat:

Am o problema cu CodeBlocks. Copiler-ul si deugger-ul sunt setate corect. Si totusi cand dau run&build imi apare doar fereastra neagra fara sa afiseze nimic sau sa ma lase sa introduc date. Daca poate sa ma ajute cineva cat de urgent as fi recunoscator.

1 răspuns:
| Detectivul232 a răspuns:

Pai, ai reincercat sa reinstalezi Code::Blocks? Daca nu, incearc-o, daca da... Incearca sa cauti o rezolvare. happy Sper ca am fost de folos, totusi.