| maie98 a întrebat:

Am inceput sa folosesc Code Blocks, a mers o perioada de vreo luna, dar acum cand ii dau "build and run" nu-mi mai apare fereastra aia mica neagra, va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Poate nu îți mai apare pentru că ai o greșeală în program și îți dă eroare...

| maie98 explică (pentru FucktheSystem):

Nu ii asta, ca am scris la un moment dat gresit si nu mi-a aparut bara aia jos ca sa imi explice eroarea, alte idei?

| FucktheSystem a răspuns (pentru maie98):

Șterge-l și descarcă-l iar.

| maie98 explică (pentru FucktheSystem):

L-am sters si instalad de 2 ori si tot la fel ii, nu se compileaza, apas F9 si nu se intempla nimic, nici in bara aia de jos nu imi scrie nimicsad... Alte idei?