| faustino a întrebat:

Am si eu o problema, am gasit un iepuras mititel pe camp si la-am luat acasa este lovit la o labuta dar se reface el dar nu stiu ce sa ii dau sa manance cineva mi-a zis sa ii dau lapte dulce dar nu stiu cum sa ii dau si i-am pus in cutiuta lui lucerna morcov si nu mananca... Ajutor va rog Dau funda la cel mai bun raspuns multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| AnaMaria1453 a răspuns:

Deci daca e mic mic da-i intr-o sticluta lapte dulce... Daca e un pic mai maricel poti sa ii dai varza spanac morcov iarba coji de cartofi porumb etc.

1 răspuns:
| EvangelineLovin a răspuns:

Trebuia sa-l lasi acolo poate avea si el mama, tata, frati, si se intorcea dupa el.