| bmd24 a întrebat:

Salut, am un bichon maltese de 2 ani. De 1 saptamana isi linge labuta din fata si isi smulge parul de pe ea. Nu are nici o iritatie, buba sau lovitura pe labuta. A mai patit cineva? Am fost la vetelinar cu el i-a facut injectii dar tot asa face...

Răspuns Câştigător
| tapeanu a răspuns:

Si eu am o bichonica havaneza si a patit asa. Avea in labuta un spi cat acul de subtire de iarba uscata care ii intrase pe sub piele. Medicul veterinar i-a pus labuta sub un aparat nu stiu cum se numeste si i la scos.

1 răspuns:
| florynpuffy a răspuns:

Buna! Eu zic ca nu ai de ce sa iti faci griji. Uneori asa fac toti.Eu am un yorky, are tot 2 ani si tot asa, se linge pe labute, bine ca nu isi smulge parul dar...na...cam aceleasi obiceiuri are? Si injectie de ce i-a facut veterinarul? ce a zis ca are? salutari si tie si catelusuluihappy