| SoKawaii a întrebat:

Am un catel de 4 ani.
Ce activitati as putea face cu el, in casa?
Fundita + Vot. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Looooooolll a răspuns:

In casa poti sa te pui in pat si sa-l mangai, Daca ai jucarii de plus indreaptal-e spre el Iar cand sare supa ea Ia-o, Incearca Sa-l dresezi Cu mancarea E la fel ca cu plusurile sau Poti Sa Incerci Sa il imveti sa dea labuta

5 răspunsuri:
| AsVreaEu a răspuns:

Dresat,joaca,etc...happyFunda?

| viotedy a răspuns:

Ce ai facut si in ceilalti ani de cand il ai.

| Hermaniona a răspuns:

Invatal sa dea labuta, sau alte lucruri simple
nu uita de recompensa

| Luchius a răspuns:

Orice iti trece prin cap! Eu odata i'am tras un ciorap pe bot la cainele meu si i-am dat o pereche de boxeri de-ai mei apoi stateam si radeam de ellaughing)

| grozamanuela a răspuns:

Sa incerci sa il dresezi prin joaca : sa dea labuta, sa aduc jucaria inpoi, sa stea in 2 labute. happy Funda?