| StylesGirl a întrebat:

Am un căţeluș de aproximativ 6 luni. L-am ţinut in casă ceva timp, și iși făcea nevoile in casă, după ceva timp, l-am ţinut afară... acum dacă il bag in casă, o să ceară afară sau o să facă tot in casă? rolling on the floor

Fundă! big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa ceara afara, daca l-ai invatat bine.
De obicei asa se intampla. Mai bine incearca, dar fa asta intr-un loc mai potrivit.

| SuperDexu a răspuns:

Buna! Cred ca cu totii ne confruntam cu aceasta mica problema a catelusilor! Pai... ai putea sa incerci sa il bagi in casa ca poate vrea si el sa mai stea cu voi cand e urat pe afara sau altceva si cumpara-i o litiera si invata-l acolo : cand ii vine sa faca il iei repede si il pui la litiera si stai acolo cu el si ii spui '' Stai! '' laughing Crede-ma ca o sa functioneze! Bafta!