| Popica2007 a întrebat:

Salut, am un catelus ce are intre 8 saptamani si 2 luni, are un ochi albastru deschis si celalalt albastru inchis spre negru, ce pot face sa imi dau seama daca vede?

1 răspuns:
| Petru535 a răspuns:

Misca-ti degetul arătător in fata ochiilor lui. In sus, in jos, stanga si dreapta. Dacă îl va urmări inseamna ca vede. Al lucru pe care-l poti incerca, e sa-i dai drumul într-o curte si sa te uiti la el cum merge prin acel loc. O sa-ti dai seama daca e orb